Members

...biochemistry, theater, professional writing...

  • E-Board
  • Co-Chairs and OCOs
  • Members
  • Alumni

Name: Molly Bond
Major: Marketing
Class: Alpha Iota
Position: Corresponding Secretary

Name: Betsy Weir
Major: Psychology & Political Science
Class: Alpha Lambda
Position: Initiate Advisor

Name: Brandon Hart
Major: Criminal Justice
Class: Alpha Kappa
Position: Treasurer

Name: Marissa Martini
Major: Physiology spec. in STEPPS & BHS
Class: Alpha Lambda
Position: Recording Secretary

Name: Jill Matthew
Major: Nursing
Class: Alpha Kappa
Position: New Member Coordinator

Name: Arturo Aguirre
Major: Chemistry
Class: Alpha Theta
Position: Written Historian

Name: Sa Li
Major: Mathematics
Class: Alpha Mu
Position: Service Co-chair

Name: Amanda Lindgren
Major: Chemical Engineering
Class: Alpha Zeta
Position: Social Co-Chair

Name: Rebecca Sztuczko
Major: Hospitality Business
Class: Alpha Mu
Position: Inter-Chapter Co-Chair

Name: Armando Vargas
Major: Supply Chain Management
Class: Alpha Mu
Position: Risk Manager

Name: Lindsey Lee
Major: Interdisciplinary Studies
Class: Alpha Mu
Position: Philanthropy Co-Chair

Name: Meredith Lanski
Major: Nursing
Class: Alpha Mu
Position: Seargent of Arms

Name: Tsungai Chibanga
Major: Computational Mathematics
Class: Alpha Kappa
Position: Webmaster

Name: Erin Swanson
Major: Mathematics
Class: Alpha Mu
Position: Scholastic Co-Chair

Name: Yuchen Zhao
Major: Accounting
Class: Alpha Mu
Position: Risk Manager

Name: Jennifer Lareau-Gee
Major: English
Class: Alpha Mu
Position: Alumni Co-Chair

Name: Bridget Clancy
Major: Psychology
Class: Alpha Lambda
Position: PR Co-Chair

Name: Deanna Hall
Major: Criminal Justice & Political Science
Class: Alpha Theta

Name: Lexy Barman
Major: Kinesiology
Class: Alpha Mu

Name: Rebecca Krul
Major: Kinesiology
Class: Alpha Iota

Name: Mary Stankey
Major: German & Education
Class: Alpha Mu

Name: Ariel Diamond
Major: Hospitality Business
Class: Alpha Kappa

Name: Chelsea Johnson
Major: Neuroscience
Class: Alpha Iota

Name: David Bevins
Major: Biochemistry & Molecular Biology
Class: Alpha Lambda

Name: Kelsey Courtley
Major: Studio Art & Professional Writing
Class: Alpha Theta

Name: Rhianna Fleisher
Major: Kinesiology
Class: Alpha Kappa

Name: Lauren Maeder
Major: Nursing
Class: Alpha Mu

Name: Ewelina Sawicka
Major: Comparative Cultures and Politics
Class: Alpha Mu

Name: Emilee Meyers
Major: Nursing
Class: Alpha Lambda

Name: Nick Griffin
Major: Psychology
Class: Alpha Iota

Name: Laura Holtz
Major: Psychology spec. in BHS
Class: Alpha Mu

Name: Jared Schulman
Major: Comparative Cultures and Politics
Class: Alpha Delta

Name: Kyle Babinski
Major: Chemistry
Class: Alpha Iota
\

Name: Andrew Sutter
Major: Interdisciplinary Studies
Class: Alpha Iota

Back To Top